specializovaná IT řešení
+420 573 776 100


Silnoproud


Jsme profesionálové s letitou zkušeností nejen v bytové, ale i průmyslové výstavbě. Díky tomu jsme schopni poskytovat stoprocentní služby v oboru silnoproudých instalací a to od projektu až po samotnou realizaci, od malých projektů až po ty nejnáročnější. Veškeré naše montážní práce provádíme v souladu s ČSN a EN, máte tedy záruku kvality.

V silnoproudém oboru nabízíme:

Slaboproud


Ať už chcete dodávku slaboproudé instalace do bytů, rodinných domů, veřejných budov nebo třeba velkých administrativních center, jsme tu vždy pro vás. Nabízíme komplexní služby slaboproudu od odborné konzultace, přes řízení projektů, montáž, testování, až po školení obsluhy a záruční a pozáruční servis.

V slaboproudém oboru nabízíme:

Účetní a daňové služby

Mimo poskytování špičkových IT služeb našim klientům zajišťujeme také účetní služby


Vedení účetnictví (podvojné účetnictví), zpracování účetní závěrky, příprava podkladů pro daňová přiznání (DPH, souhrnné hlášení, daně z příjmů, silniční daň) a služby daňové evidence (jednoduché účetnictví), daně, vedení personální agendy, zpracování mezd, to jsou účetní služby, které poskytujeme našim klientům ve Zlíně a okolí, za rozumnou cenu.

Postaráme se o vaše starosti s vedením firmy za Vás.

Díky IT-HELP s.r.o již nemusíte zaměstnávat účetní. Našim klientům poskytujeme zpracování daňových přiznání za reálné a dostupné ceny pro každého.

Mezi účetní služby, které nabízíme, patří:

dokumenty ke stažení

© IT-HELP 2019

SKILL production
tvorba www, firemní a svatební videa

Jsou tyto stránky responsivní?